Tarihçe

Mustafa Güneşdoğdu

Kasım 5, 1985

DERECESİ: Birinci BÖLGESİ: Hamburg

M. Raşid Uygun

Eylül 15, 1986

DERECESİ: Birinci BÖLGESİ: Kuzey Hollanada  

Mustafa Tekin

Eylül 15, 1988

DERECESİ: Birinci BÖLGESİ: Güney Hollanda  

Mehmet Ali Çakmak

Eylül 15, 1989

DERECESİ: Birinci                BÖLGESİ: Köln

Sinan Altıntaş

Eylül 15, 1991

DERECESİ: Birinci BÖLGESİ: Kuzey Hollanda  

Murad Kozan

Eylül 17, 1992

DERECESİ: Birinci                       BÖLGESİ: G.Hollanda

Fatih Tosun

Eylül 7, 1993

DERECESİ: Birinci BÖLGESİ: Bremen  

Mustafa Duman

Eylül 17, 1995

DERECESİ: Birinci BÖLGESİ: Belçika  

Bayram Karahasanovic

Eylül 16, 1996

DERECESİ: Birinci BÖLGESİ: Ruhr-A

Yavuz Çekic

Eylül 17, 1998

DERECESİ: Birinci BÖLGESİ: Güney Bavyera  

Özcan Kılıçaslan

Eylül 17, 1999

DERECESİ:Birinci              BÖLGESİ:K. Ruhr

Ali Özkaya

Eylül 17, 2000

YAŞ GRUBU: 10-13 DERECESİ: Birinci BÖLGESİ: Ruhr-A  

Ahmed Tetik

Eylül 17, 2000

YAŞ GRUBU: 14-18 DERECESİ: Birinci      BÖLGESİ: Belçika

Serdar Yorulmaz

Eylül 17, 2001

YAŞ GRUBU: 14-18 DERECESİ: Birinci BÖLGESİ: Rhein-Neckar Saar  

Fatih Dur

Eylül 17, 2002

YAŞ GRUBU: 10-13 DERECESİ: Birinci BÖLGESİ: Düsseldorf  

Abdussamed Kotan

Eylül 17, 2002

YAŞ GRUBU: 14-18 DERECESİ: Birinci BÖLGESİ: Bremen

Mustafa Atsoy

Eylül 17, 2003

YAŞ GRUBU: 10-13 DERECESİ: Birinci BÖLGESİ: Rhein-Neckar Saar  

B. F. Muhammed

Eylül 17, 2003

YAŞ GRUBU: 10-13 DERECESİ: Birinci BÖLGESİ: Kuzey Bavyera

Muhammed Haydar

Eylül 17, 2004

YAŞ GRUBU: 10-13 DERECESİ: Birinci BÖLGESİ: Hamburg  

Fatih Küçük

Eylül 17, 2004

YAŞ GRUBU: 14-18 DERECESİ: Birinci BÖLGESİ: Berlin

Fatih ÇİÇEK

Eylül 17, 2005

YAŞ GRUBU: 10-13 DERECESİ: Birinci BÖLGESİ: Ruhr-A

Enes Çergel

Eylül 17, 2005

YAŞ GRUBU: 14-18 DERECESİ: Birinci BÖLGESİ: Ruhr-A

Enes Çiçek

Eylül 17, 2006

YAŞ GRUBU: 10-13 DERECESİ: Birinci BÖLGESİ: Ruhr-A

Sezai Çakan

Eylül 17, 2006

YAŞ GRUBU: 14-18 DERECESİ: Birinci BÖLGESİ: Berlin

Abdulkadir Akargöl

Eylül 17, 2007

YAŞ GRUBU: 10-13 BÖLGESİ Rhein-Neckar Saar DERECESİ: Birinci

Musab Özden

Eylül 17, 2007

YAŞ GRUBU: 14-18 DERECESİ: Birinci BÖLGESİ: Bremen

Yunus Emre Yanaz

Eylül 17, 2008

YAŞ GRUBU: 10-13 DERECESİ: Birinci BÖLGESİ: Ruhr-A  

Fatih ÇİÇEK

Eylül 17, 2008

YAŞ GRUBU: 14-18 DERECESİ: Birinci BÖLGESİ: Ruhr-A

M.Bilal Demirel

Eylül 17, 2009

YAŞ GRUBU: 10-13 DERECESİ: Birinci BÖLGESİ: Ruhr-A

Mustafa Papak

Eylül 17, 2009

YAŞ GRUBU: 14-18 DERECESİ: Birinci BÖLGESİ: Viyana

Ali Rıza Yaman

Eylül 17, 2010

YAŞ GRUBU: 14-18 DERECESİ: Birinci BÖLGESİ: G. Hollanda

Yunus Emre Demirci

Eylül 17, 2010

YAŞ GRUBU: 10-13 DERECESİ: Birinci BÖLGESİ: Hamburg

Ali Mahmood

Eylül 17, 2011

YAŞ GRUBU: 10-13 DERECESİ: Birinci BÖLGESİ: Schwaben

Enes Çiçek

Eylül 17, 2011

YAŞ GRUBU: 14-18 DERECESİ: Birinci BÖLGESİ: Ruhr-A

M. Bilal Demirel

Eylül 17, 2012

YAŞ GRUBU: 14-18 DERECESİ: Birinci BÖLGESİ: Ruhr-A

Osman Güraltunkeser

Eylül 17, 2012

YAŞ GRUBU: 10-13 DERECESİ: Birinci BÖLGESİ: Hamburg

Abdulkadir Akargöl

Eylül 17, 2013

YAŞ GRUBU: 10-13 BÖLGESİ: Rhein-Neckar Saar DERECESİ: Birinci

Musab Öz

Eylül 17, 2013

YAŞ GRUBU: 10-13 DERECESİ: Birinci BÖLGESİ: Viyana

Yasin Dumlu

Eylül 17, 2014

YAŞ GRUBU: 14-18 DERECESİ: Birinci BÖLGESİ: Hannover

Mustafa Akol

Eylül 17, 2014

YAŞ GRUBU: 10-13 DERECESİ: Birinci BÖLGESİ: Viyana

Muhammed Erkam Adalar

Eylül 17, 2015

YAŞ GRUBU: 10-13 DERECESİ: Birinci BÖLGESİ: Freiburg-Donau

Abdulkerim İleri

Eylül 17, 2018

YAŞ GRUBU: 14-18 DERECESİ: Birinci BÖLGESİ: Köln